Arka Plan

İstanbul’da doğdu ve bu şehirden, 2003 yılında iletişim mühendisi olarak ayrıldı. Ardından lojistik üzerine bir sene daha eğitim alarak 10 yıl süren malzeme yönetimi ve tedarik zinciri kariyerine başladı.

Her ne kadar eğitim sürecinin çoğunluğu ve çalışma hayatının tamamı sayısal konulara odaklı olsa da sosyal alanlara olan ilgisi her zaman devam etti. Bu merakın peşinde Kocaeli Üniversitesi Siyasi Tarih yüksek lisansını tamamladı ve eğitim kimliğine sosyal bir anlam kazandırdı.

Bir İstanbul aşığı ve bağımlısı olmasına rağmen yıllardır bu şehirden uzakta; çeşitli şehirler, ülkeler ve kıtalar arasında yolculuk yapıyor.

Farklı alanlarda uzmanlaşmak, farklı coğrafyalarda yaşamak, farklı kişilerle tanışmak ve farklı kültürlerle buluşmak, biriktirdiği bilgi ve deneyimin artmasına katkı sağladığı gibi düşüncelerine de temel oluşturdu.

Şimdi ise bu temelin üzerine inşa ettiği bu blogda; ilgi alanı olan moda, kariyeri olan lojistik ve bu ikilinin iş dünyası hakkında araştırmalar yapıyor, bunları analiz edip yorumluyor.

Amacı; lojistiğin biraz sıkıcı olan iş dünyasına, modanın izdüşümünde yaklaşıp, onu modanın renkleriyle eğlenceli ve keyifli hale getirmek.

Özetle; Moda & Lojistik İş’te El Ele…br-sign3